Úspěchy
ROK 2020 - covid
2021 - 2023 - pauza souboru (mateřská dovolená)
_________________________________________________________________________
Úspěchy, které tu chybí za některé roky, brzy doplním :)
JUNIORKY
2017
- 3. místo - miniformace POM - "Všetulská hůlka" (Holešov)
- 3. místo - miniformace BAT - "Prosenská mažoretka" (Prosenice)
2014
- 2. místo - show tematická - skladba "CD Gramofon" - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 3. místo - kategorie cheer - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 3. místo - miniformace POM - "Podhostýnský pohár" (Bystřice p./H.)
_____________________________________________________________________
2013
- 3. místo - miniformace POM - "Prostějovská medaile"
- 1. místo - freestyle "Jablčko" - "O střevíček z pohádkové Telče"
- 3. místo - miniformace POM - "RegionCup MAC" (Brušperk)
- 1. místo - miniformace POM - "O litovelský pohárek" (Litovel)
- 3. místo - miniformace POM - "Podhostýnský pohár" (Bystřice p./H.)
______________________________________________________________________________
2012
- 2. místo - miniformace BAT - "Všetulská hůlka" (Holešov)
- 3. místo - miniformace BAT - "O litovelský pohárek" (Litovel)
- 2. místo - miniformace POM - "O litovelský pohárek" (Litovel)
- 2. místo - miniformace POM - "Podhostýnský pohár" (Bystřice p./H.)
- 7. místo - miniformace BAT - "Podhostýnský pohár" (Bystřice p./H.)
_______________________________________________________________________________
2011
- 3. místo - miniformace BAT - "O pohár lanškrounské koruny"
_______________________________________________________________________________
2010
- 10. místo - "Česká hvězdička"
_______________________________________________________________________________
KADETKY
2017
- 2. místo - miniformace POM - Všetulská hůlka (Holešov)
2014
- 4. místo - kategorie cheer - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 3. místo - kategorie mažoretky - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 2. místo - miniformace POM - "O litovelský pohárek" (Litovel)
_______________________________________________________________
2013
- II. vícemiss mažoretka - Tereza Ondroušková - "Prostějovská medaile"
- 3. místo - sólo BAT - Tereza Ondroušková - "Prostějovská medaile"
- 2. místo - sólo POM - Monika Albertová - "Prostějovská medaile"
- 2. místo - formace POM - "Prostějovská medaile"
- 1. místo - formace BAT - "Prostějovská medaile"
- 2. místo - formace BAT - "O střevíček z pohádkové Telče"
- 3. místo - formace POM - "RegionCup MAC" (Brušperk)
- 2. místo - formace POM - "O litovelský pohárek" (Litovel)
- 1. místo - formace BAT - "O litovelský pohárek" (Litovel)
- 4. místo - formace BAT - "Všetulská hůlka" (Holešov)
______________________________________________________________________________
2012
- 4. místo - formace BAT - "O pohár lanškrounské koruny"
- 3. místo - formace POM - "Všetulská hůlka" (Holešov)
- 4. místo - formace BAT - "Všetulská hůlka" (Holešov)
- 3. místo - formace BAT - "O litovelský pohárek"
- 6. místo - formace POM - "O litovelský pohárek"
- 11. místo - formace BAT - "STARSCUP" (Ostrava)
______________________________________________________________________________
2010
- 8. místo - "Česká hvězdička"
_______________________________________________________________________________
DĚTI
2017
- 2. místo - miniformace BAT - "Prosenská mažoretka" (Prosenice)
- 1. místo - miniformace POM - "Všetulská hůlka" (Holešov)
- 4. místo - kategorie cheer - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 2. místo - kategorie mažoretky - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 2. místo - kategorie show tematická - skladba "Zima" - "semifinále Groups Děti fitness" (Otrokovice)
- 3. místo - formace POM - "O litovelský pohárek" (Litovel)